KARADENİZ 6. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile düzenlenen Karadeniz 6. Kitap Fuarı - Samsun, 23 Şubat 2020 Pazar akşamı saat 19.00’da 207.441 kitapseverin ziyaretiyle sona erdi. Ziyaretçilerin 62.470’i fuarı okullarıyla birlikte ziyaret eden öğrencilerdi. 
 

KoronaVirüs (2019-nCoV) Bilgilendirmesi


Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

KARADENİZ 6. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı, 15 Şubat 2020 Cumartesi günü TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak tarafından açıldı. Düzenlenen resmi açılış törenine Samsun Milletvekili Sayın Bedri Yaşar, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mahmut Aydın, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Süleyman Hızır, Türkiye Yayıncılar Birliği İkinci Başkanı Sayın Koray Seçkin, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Gökalp Gökdemir ve TÜYAP Kültür Fuarları Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Cemran Öder konuşmalarıyla katıldı.

KARADENİZ 6. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı - Samsun, 15-23 Şubat 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

KARADENİZ 6. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı15-23 Şubat 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor

KARADENİZ 5. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanan Karadeniz 5. Kitap Fuarı, 24 Şubat 2019 Pazar akşamı saat 19.00’da 218 bin kitapseverin ziyaretiyle sona erdi. Ziyaretçilerin 53.467’si fuarı okullarıyla birlikte ziyaret eden öğrencilerdi.

KARADENİZ 5. KİTAP FUARI AÇILDI

Karadeniz Kitap Fuarı 5. Yaşında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile 16-24 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Karadeniz 5. Kitap Fuarı bugün saat 12.00’de Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Oğuzhan Serinkaya ve Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Kenan Kocatürk’ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

KARADENİZ 5. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Karadeniz Kitap Fuarı 5. Yaşında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile düzenlenen Karadeniz 5. Kitap Fuarı, 16-24 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

KARADENİZ 5. KİTAP FUARI HAZIRLANIYOR

Karadeniz Kitap Fuarı 5. Yaşında 9 Gün Boyunca Kitapseverleri Ağırlayacak
 
Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile düzenlenen Karadeniz 5. Kitap Fuarı, 16-24 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 25 Şubat 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi. Karadeniz Kitap Fuarı geçtiğimiz yıla oranla %32 artış göstererek 183.930 kitapsevere ulaştı.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI AÇILDI

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, bugün saat 12.00’de Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sait Bilgiç, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Kenan Kocatürk ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat Alagöz’ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen resmi tören ile kapılarını açtı. 
 

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

TÜYAP Karadeniz 4. Kitap Fuarı basın toplantısı bugün gerçekleşti. Fuarımız 20 Şubat Salı günü TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanını kitapseverlerle buluşturacak. Fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan kültür etkinlikleri ve imza günleri düzenlenecek.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanan Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 26 Şubat 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi. Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve yazarlarımıza teşekkür ediyoruz.

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI AÇILDI

Karadeniz 3. Kitap Fuarı bugün saat 12.00’de düzenlenen törenle TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Karadeniz 3. Kitap Fuarı yarın (21 Şubat Salı günü) TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. Altı gün sürecek fuar, 26 Şubat Pazar akşamına kadar ziyarete açık olacak. 

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI GÜN SAYIYOR

Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 21 Şubat Salı günü TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Altı gün sürecek fuar, 26 Şubat Pazar akşamına kadar ziyarete açık olacak. 

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 21-26 Şubat 2017 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

KARADENİZ 2. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan Karadeniz 2. Kitap Fuarı 2016 - Samsun, 28 Şubat 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da 110.300 okurun ziyaretiyle sona erdi. Karadeniz Kitap Fuarı’nı ziyaret eden kitapsever sayısı geçtiğimiz yıla oranla %58’lik bir artış gösterdi.

KARADENİZ 2. KİTAP FUARI SAMSUN’DA AÇILDI

Karadeniz 2. Kitap Fuarı 2016 - Samsun, 23 Şubat 2016 Salı günü, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde saat 12.00’de düzenlenen törenle açıldı.