KARADENİZ 6. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı15-23 Şubat 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
 
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olacağına inandığımız Karadeniz Kitap Fuarı’na bir çok yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken, fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan çeşitli kültür etkinlikleri düzenlenecek.
 
 
Fuar Ziyaret Saatleri
 
Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü 23 Şubat 2020 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
 
Karadeniz Kitap Fuarı’nı Takip Edin
 
Karadeniz Kitap Fuarı ile ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlikleri ve imza günlerini www.karadenizkitapfuari.com sitesinden ve facebook/tuyapkitapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde açıklanacak olan ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine web sitemizin Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.
 
Saygılarımızla,
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN