KARADENİZ 4. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 25 Şubat 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi. Karadeniz Kitap Fuarı geçtiğimiz yıla oranla %32 artış göstererek 183.930 kitapsevere ulaştı.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI AÇILDI

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, bugün saat 12.00’de Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Sait Bilgiç, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Kenan Kocatürk ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat Alagöz’ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen resmi tören ile kapılarını açtı. 
 

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

TÜYAP Karadeniz 4. Kitap Fuarı basın toplantısı bugün gerçekleşti. Fuarımız 20 Şubat Salı günü TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanını kitapseverlerle buluşturacak. Fuar süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinliklerinden oluşan kültür etkinlikleri ve imza günleri düzenlenecek.

KARADENİZ 4. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanan Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 26 Şubat 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi. Fuarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve yazarlarımıza teşekkür ediyoruz.

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI AÇILDI

Karadeniz 3. Kitap Fuarı bugün saat 12.00’de düzenlenen törenle TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Karadeniz 3. Kitap Fuarı yarın (21 Şubat Salı günü) TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. Altı gün sürecek fuar, 26 Şubat Pazar akşamına kadar ziyarete açık olacak. 

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI GÜN SAYIYOR

Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 21 Şubat Salı günü TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Altı gün sürecek fuar, 26 Şubat Pazar akşamına kadar ziyarete açık olacak. 

KARADENİZ 3. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Karadeniz 3. Kitap Fuarı, 21-26 Şubat 2017 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

KARADENİZ 2. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan Karadeniz 2. Kitap Fuarı 2016 - Samsun, 28 Şubat 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da 110.300 okurun ziyaretiyle sona erdi. Karadeniz Kitap Fuarı’nı ziyaret eden kitapsever sayısı geçtiğimiz yıla oranla %58’lik bir artış gösterdi.

KARADENİZ 2. KİTAP FUARI SAMSUN’DA AÇILDI

Karadeniz 2. Kitap Fuarı 2016 - Samsun, 23 Şubat 2016 Salı günü, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde saat 12.00’de düzenlenen törenle açıldı.